14 lutego  w naszym przedszkolu gościliśmy jedne z najważniejszych osób w życiu każdego dziecka – Babcie i Dziadków. Bardzo się cieszymy, że tak licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dzieci nauczyły się dla nich pięknych wierszyków i piosenek, aby w ten sposób podziękować im za ich miłość, troskę, opiekę i wychowanie. Ponadto dziewczynki z grupy młodszej zatańczyły do piosenki „Wesoła zabawa”, a dzieci z zerówki przedstawiły inscenizację  wiersza Juliana Tuwima pt. „Rzepka”. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. Następnie dzieci podarowały swoim dziadkom dyplomy za co zostali uściskani i obsypani buziakami. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy naszych przedszkolaków. Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze. To był wyjątkowy dzień pełen radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w organizacji tej pięknej uroczystości. Za każde miłe słowo i uśmiech.