Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza bombka świąteczna”

22 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Najpiękniejsza bombka świąteczna”. Otrzymaliśmy 18 prac. Autorzy prac wykazali się dużą kreatywnością, a  wykonanie większości bombek kosztowało dzieci wiele pracy. Bombki były wykonane z różnorodnych i oryginalnych materiałów to wszystko sprawiło że wybór zwycięzców był bardzo trudny. Po długich analizach i dyskusjach komisyjnie pod przewodnictwem pana dyrektora Jerzego Suligi wybrano zwycięzców konkursu:

I miejsce: Lena Łuszczek

II miejsce: Adam Nowak

III miejsce: Ludwik Ruta

Uroczystego rozdania dyplomów i nagród dokonał pan dyrektor Jerzy Suliga. Nagrodzeni zostali również Iga Warzyńska, Natalia Drążkiewicz, Oliwia Hejduk, Maria Kotulska, Oliwia Szklarz, Marcelina Matyga, Jan Wolski, Hubert Będkowski, Wojciech Pytel, Szymon Pytel, Kornelia Klimas, Jagoda Glanda, Kacper Lesiak, Mikołaj Kozieł i Antoni Zug.  Pan dyrektor dziękował dzieciom za wykonanie pięknych prac, za zaangażowanie oraz zachęcał do rozwijania swoich talentów.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom  bardzo dziękujemy za udział w konkursie.