Wycieczka do Zaczarowanego lasu „Lecholand”

28 maja nasi wychowankowie wraz z rodzicami wybrali się na wycieczkę do Zaczarowanego lasu w miejscowości Piasek. Wyjechaliśmy o godz. 7:30, a na miejscu byliśmy o godz. 9.00. Po Zaczarowanym lesie woziły  nas „tramwaje konne”. Po drodze spotkaliśmy Czarodziejkę oraz Czerwnego Kapturka, który poczęstował wszystkich pysznymi ciasteczkami, a w oddali widać było niedźwiedzia i słychać było wycie wilków. Następnie spotkaliśmy leśniczego, który wskazał nam drogę do chatki Baby – Jagi, gdzie była także Małgosia. A tam przywitał nas świersz, który pięknie grał na harmonii. Wędrówka po lesie zakończyła się  poczęstunkiem –  kiełbaska z grilla i herbata. Dzieci po posiłku mogły odpocząć lub pograć w piłkę. Na koniec odbyła się dyskoteka w kawiarni „Oaza”, gdzie dzieci tańczyły przy skocznej muzyce. Z wycieczki wróciliśmy o godz.14.00.