29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

29. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W BEBELNIE

W ostatnią niedzielę stycznia po raz dwudziesty dziewiąty zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak co roku, również i tym razem, nasi uczniowie przyłączyli się do tej akcji, zbierając pieniądze do specjalnych „orkiestrowych” puszek. Tym razem pieniądze zbierane były dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wolontariuszami w tym roku były Dominika Hożynka i Natalia Tokarska. Uzbierały w sumie 1494,86 złotych: Natalia – 791,13 zł, Dominika – 703,73 zł.

Uczennice w godzinach dopołudniowych zbierały dobrowolne datki, a po południu udały się do Domu Kultury we Włoszczowie, aby  rozliczyć się i zdać puszki. Tegoroczna  zbiórka, ze względu na pandemię koronawirusa, odbywała z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.