Absolwenci

2012/2013

 Wychowawczyni – pani Urszula Gawron

 

Lista uczniów:

1. Baran Katarzyna, 2. Błaszczyk Żaneta, 3. Czyżewski Jakub,

4. Czyżewski Szymon, 5. Glanda Dominika, 6. Grochowina Łukasz,

7. Naplocha Michał, 8. Nowak Marcin, 9. Rogula Weronika,

10. Rozlach Paweł, 11. Żesławski Krzysztof

 

2011/2012

Wychowawczyni – pani Izabela Ostrowska

 

Lista uczniów:

 1. Baran Mateusz, 2. Lesiak Bartłomiej, 3. Lis Dawid,

4. Orlikowska Anna, 5. Szmul Nikola, 6. Żmuda Kamil

 

2010/2011

Wychowawczyni – pani Agnieszka Krawczyk

 Lista uczniów:

 1. Dąbrowska Katarzyna, 2. Giec Piotr, 3. Gnatowska Katarzyna,

4. Jarczyńska Kamila, 5. Naplocha Adrian, 6. Nowak Dawid,

7. Pianka Marcin, 8. Sufin Aleksandra, 9. Suliga Agnieszka,

10. Ślęzak Magdalena, 11. Tylko Norbert, 12. Woronienko Maciej

 

2009/2010

Wychowawczyni – pani Elżbieta Dyksińska

Lista uczniów:

1. Łukasz Czyżewski, 2. Celina Dyksińska, 3. Bartłomiej Hożynka,

4. Dominika Jarczyńska, 5. Paulina Kucharska, 6. Ewelina Lesiak,

7. Olga Michalecka, 8. Paweł Niźnik, 9. Daniel Nowak, 10. Adrian Rozlach,

11. Milena Ruta12. Dawid Strączyński, 13. Radosław Szałowski,

14. Aleksandra Szydłowska, 15. Weronika Tarnik

 

2008/2009

Wychowawczyni – pani Urszula Gawron

Lista uczniów:

1. Paweł Gnatowski, 2. Karolina Hożynka, 3. Angelika Kowalik,

4. Michał Luzar, 5. Radosław Ruta, 6. Damian Struzik, 7. Konrad Suliga,

8. Krzysztof Suliga, 9. Patrycja Ściebura, 10. Katarzyna Toborek,

11. Karolina Żmuda

 

2007/2008

Wychowawczyni – pani Izabela Ostrowska

 Lista uczniów:

1. Jakub Brzdąk, 2. Rafał Bonek, 3. Sylwia Czyżewska, 4. Rafał Dąbrowski,

5. Aleksandra Hożynka, 6. Łukasz Hożynka, 7. Aleksandra Jadczyk,

8. Kamil Kocełuch, 9.Karolina Kubaja, 10. Lidia Lenard,11. Mateusz Popczyk,

12.Sylwia Stryjewska, 13.Alicja Suliga,14.Rafał Suliga, 15. Sylwia Śliwińska,

16. Justyna Tarnik, 17. Agata Tylko, 18. Michalina Woronienko,

19. Ewa Wypych, 20. Emilia Żmuda, 21. Klaudia Żmuda

 

2006/2007

Wychowawczyni – pani Agnieszka Krawczyk

Lista uczniów:

1. Paweł Derbot, 2. Małgorzata Kaczmarek, 3. Aneta Lelonek,

4. Karolina Luzar, 5. Karol Malinowski, 6. Dominik Michalecki,

7. Karolina Nowak, 8. Beata Strączyńska, 9. Łukasz Stryjewski,

10. Mikołaj Suliga, 11. Dominika Szmalska, 12. Dominika Wnuk,

13. Mariusz Zimoląg, 14. Jolanta Żmuda

 

2005/2006

Wychowawczyni – pani Elżbieta Dyksińska

Lista uczniów:

1. Adrian Czyżewski, 2. Damian Frej, 3. Łukasz Furmańczyk,

4. Łukasz Kowalik, 5. Rafał Kubat, 6. Błażej Lelonek,

7. Agnieszka Pianka, 8. Aleksander Rajca, 9. Grzegorz Rajca,

10. Patrycja Rosicka, 11. Mateusz Ruta, 12. Monika Suliga,

13. Tomasz Suliga, 14. Dominik Śliwiński, 15. Radosław Zbroiński,

16. Michał Żmuda

 

2004/2005

Wychowawczyni – pani Urszula Gawron

Lista uczniów:

1. Agata Andzel, 2Patrycja Derbot3. Andrzej Horzenko, 4. Kinga Jamróz,

5. Joanna Jeruzalem, 6. Marcin Kaczmarek, 7. Mariusz Kocełuch,

8. Piotr Latkowski, 9. Sławomir Latosiński, 10. Karolina Lelonek,

11. Dominika Luzar, 12. Angelika Malinowska, 13. Małgorzata Nowak,

14. Wioletta Olejniczak, 15. Michał Pianka, 16. Agnieszka Pytlarz,

17. Bernadetta Rajca, 18. Magdalena Strączyńska,18. Ewelina Suliga,

19. Krystian Śmietana, 20. Katarzyna Tarnik, 21. Anna Trojszczak,

22. Dawid Wojteczek, 23. Kazimierz Zimoląg, 24. Karol Żmuda

 

2003/2004

Wychowawczyni – pani Izabela Ostrowska

Lista uczniów:

1. Mateusz Ciułany, 2. Katarzyna Czyżewska, 3. Magdalena Derbot,

4. Agnieszka Hożynka, 5. Krzysztof Kręcikij, 6. Tomasz Latosiński,

7. Arkadiusz Lelonek, 8. Arkadiusz Lenard, 9. Anna Lesiak, 10. Łukasz Lesiak,

11. Sylwia Nowak, 12. Marek Pytlarz, 13. Katarzyna Rajca,

14. Mirosław Rosicki, 15. Maksymilian Suliga, 16. Artur Tylko,

17. Łukasz Tylko, 18. Łukasz Uramowski

 

2002/2003

Wychowawczyni – pani Agnieszka Krawczyk

Lista uczniów:

1. Mateusz Brzdąk, 2. Agata Ciułany, 3. Daniel Dudek4. Jacek Hożynka,

5. Marzena Koszyka, 6. Justyna Kozieł, 7. Mariusz Lesiak, 8. Piotr Lis,

9. Tomasz Luzar, 10. Tomasz Rudecki, 11. Mikołaj Suliga, 12. Anna Suliga,

13. Mateusz Śliwiński, 14. Damian Świtała, 15. Agnieszka Tylko,

16. Katarzyna Tylko, 17. Dariusz Zbroiński, 18. Łukasz Zbroiński

 

2001/2002

Wychowawczyni – pani Urszula Gawron

Lista uczniów:

1.Joanna Andzel, 2.Anna Błaszczyk, 3.Anna Czyżewska, 4.Marta Dąbrowska,

5. Jacek Dominik, 6. Karol Dudek, 7. Radosław Furmańczyk,

8. Grzegorz Grochowina, 9. Tomasz Horzenko, 10. Szymon Jamróz,

11.Marek Jeruzalem, 12.Maja Komar, 13.Joanna Kusaj, 14.Edyta Latosińska,

15. Urszula Lenard, 16. Sławomir Lenart, 17. Marlena Lesiak,

18. Grzegorza Nagaba, 19. Emilian Szmalski, 20. Małgorzata Turek,

21. Beata Tylko, 22. Sylwia Wolska

 

2000/2001

Wychowawczyni – pani Izabela Ostrowska

Lista uczniów:

1. Ewelina Gołda, 2. Katarzyna Kalińska, 3. Krzysztof Latkowski,

4. Justyna Lelonek, 5. Maciej Literacki, 6. Marek Natkowski,

7. Anna Nowak, 8. Bogdan Olejniczak, 9. Jacek Pytlarz,

10. Karolina Rogula, 11. Albert Rosicki, 12. Krzysztof Srokosz,

13.Jacek Suliga, 14. Wioletta Suliga, 15. Mariusz Szmalski,

16. Marcin Trojszczak