Ekspresem do wiedzy – akademia z okazji DEN

W dniu 13 października uczniowie kl. IV i VIII Szkoły Podstawowej im. W. Przybyszewskiego w Bebelnie wystąpili w akademii pt. „Ekspresem do wiedzy” zorganizowanej z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uczniowie przygotowali występ słowno – muzyczny. Parafrazując wiersz „Lokomotywa” zaprosili, by w roli maszynisty, pan dyrektor Jerzy Suliga odnalazł nauczycieli uczących w szkole i przedszkolu oraz obsługę, aby wierszem i piosenką, uczniowie kl. IV mogli podziękować im za trud włożony w opiekę, kształcenie i wychowywanie. Następnie uczniowie kl. VIII na wesoło zaprezentowali „Atlas uczniów” i „Niezbędnik nauczyciela”. Wszyscy świetnie się bawili.

W tym dniu Pan Dyrektor poinformował również o ważnym wydarzeniu, a mianowicie, dwoje uczniów naszej szkoły otrzymało stypendium za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Ania Szydłowska otrzyma Stypendium Burmistrza, a Dominik Suliga – Stypendium Dyrektora. Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy.