Sukces Kingi i Kuby w konkursie fotograficznym Magiczny Świat

Nasi uczniowie odnieśli duży sukces w konkursie fotograficznym „Magiczny Świat” zorganizowanym przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną we Włoszczowie. Na 98 fotografii zgłoszonych z całej gminy, Kinga Stępniak zajęła I miejsce w kategorii klas VII-VIII i gimnazjów, natomiast Jakub Popczyk zajął II miejsce w kategorii klas IV-VI. Uczniowie otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Poradnię, w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego. Dla Kingi to już drugi konkurs fotograficzny, w którym zajmuje czołowe miejsce. Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów!