TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA SP W BEBELNIE

         W dniu dzisiejszym odbył się w naszej szkole Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP w Bebelnie. Wzięły w nim udział cztery drużyny: SP Czarnca, SP Kurzelów, SP Radków i oczywiście SP Bebelno roli gospodarza.

         Zawody piłkarskie odbywały się systemem „każdy z każdym”. Rozegranych zostało sześć meczy, w których najwięcej punktów  – 7, zgromadziła szkoła z Kurzelowa. Na drugim miejscu (5 pkt) uplasowała się nasza drużyna w składzie: Jakub Kunecki (bramkarz), Patryk Krzysztofik, Jakub Popczyk (1 gol), Kacper Suliga, Piotr Suliga (5 goli), rezerwowi: Jakub Matyga, Grzesik Szymon, Kacper Suliga, Kamil Bukowski. Trzecie miejsce należało do drużyny z SP Radków (4 pkt). Natomiast tuż za podium znalazła się drużyna ze szkoły w Czarncy.

       Po zakończonych rozgrywkach pan Dyrektor Jerzy Suliga wręczył puchary i dyplomy za zajęte miejsca oraz piłki dla każdej drużyny. Uhonorowani zostali także statuetkami i nagrodami: najlepszy strzelec – Mateusz Jamróz (8 goli) z Kurzelowa oraz bramkarz Turnieju – Szymon Jurek z Czarncy.