Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

W naszej szkole rok szkolny rozpoczął się udziałem uczniów, rodziców i pracowników szkoły w uroczystej Mszy Świętej, na której to ksiądz proboszcz Zenon Stępień poświęcił tornistry pierwszaczków.

Po Mszy Św. zebraliśmy się w budynku szkoły, gdzie po odśpiewaniu hymnu szkoły pani dyrektor Izabela Ostrowska powitała wszystkich przybyłych uczniów i rodziców, przybliżyła sylwetki nauczycieli, którzy będą pracowali w roku szkolnym 2018/2019,  przekazała informację dotyczącą remontów, które odbyły się w wakacje lub trwają oraz życzyła owocnej pracy w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Następnie głos zabrał pan Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Edukacji w Bebelnie „NASZE DZIECI W NASZEJ SZKOLE”, który również złożył zebranym życzenia na rozpoczynający się rok szkolny.

Na koniec uroczystości pani dyrektor wręczyła pani Katarzynie Tarnik akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego.