Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/22 rozpoczęła się o godzinie 9:00 mszą św. w kościele parafialnym. W szkole spotkaliśmy się o godzinie 10:00.

Najpierw uczniowie klasy ósmej przekazali sztandar swoim młodszym kolegom. Potem chłopcy z klasy siódmej w imieniu społeczności szkolnej pożegnali absolwentów. Na koniec tej części przyszedł czas na występ klasy ósmej, która w zabawnych scenkach wspominała lata spędzone w szkole.

Po części artystycznej pan dyrektor Jerzy Suliga wręczył świadectwa wszystkim uczniom klasy ósmej oraz listy gratulacyjne rodzicom wyróżnionych uczniów, czyli państwu Małgorzacie i Robertowi Suligom, Joannie i Pawłowi Szydłowskim oraz pani Annie Tokarskiej.

Kolejnym punktem przebiegu uroczystości było wręczenie świadectw uczniom z poszczególnych klas, którzy uzyskali średnią ocen powyżej 4,75.

Na zakończenie pan dyrektor podziękował uczniom i pracownikom za wytężoną pracę w minionym roku szkolnym i życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.