Wyjazd na mecz Vive Kielce

Można powiedzieć, że już naszą tradycją stały się  grudniowe wyjazdy na mecze piłki ręcznej do Kielc. Nasi uczniowie już po raz trzeci mogli obejrzeć na żywo mecz Mistrzów Polski. 13 grudnia, o godzinie 18:00 PGE Vive Kielce rozegrało ostatni mecz w tym roku, z Gwardią Opole, który zakończył się wynikiem 38:21.

Po nim miał miejsce Dziki Mecz, w którym najmłodsi adepci piłki ręcznej mogli zagrać w drużynach z zawodnikami Vive. Mecz rozpoczął jak co roku deszcz maskotek, które zostały przekazane dla dzieci z domów dziecka. Zawodnicy spakowali również żółto-biało-niebieską „Szlachetną Paczkę”.

W czasie Dzikiego Meczu nasi uczniowie obecni w Hali Legionów zmienili się w łowców autografów i selfie;)