Dzień Mamy

              W dniu dzisiejszym  do naszego przedszkola przybyły zaproszone mamy, aby mogły wspólnie z dziećmi uczestniczyć  w uroczystości z okazji ich święta.      

       Przedszkolaki od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. Każda grupa, pod czujnym okiem swojej nauczycielki, przygotowała  program artystyczny, aby jak najlepiej zaprezentować się przed swoimi mamami. Mali artyści ubrani w odświętne stroje recytowali wierszyki, śpiewali piosenki i tańczyli, zaś w podziękowaniu pociechy wręczyły swoim mamusiom upominki – serduszka. Wierszykami, piosenkami, tańcami i życzeniami z serca płynącymi, dzieci podziękowały mamom za ich miłość, która zostaje jak światło na całe życie. Za swoje występy dzieci zostały nagrodzone lawiną braw. Mamy były wzruszone, ściskały swoje pociechy i dziękowały za upominki.

   Następnie głos zabrał Pan Dyrektor. Podziękował przedszkolakom za występ i życzył wszystkim mamom udanego świętowania. Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Był to wyjątkowy dzień  dla  nas wszystkich.

Serdecznie dziękujemy mamom za przybycie i pomoc w zorganizowaniu poczęstunku. 

This is the sidebar content, HTML is allowed.