Konstytucja 3 Maja
W dniu 2 maja uczniowie klasy siódmej (wspomagani przez chórek składający się z uczniów klasy czwartej) przedstawili swoim kolegom uroczystą akademię z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wierszem i piosenką ukazali drogi do uchwalenia tego tak ważnego dokumentu, który był pierwszą w Europie ustawą zasadniczą. „Rocznica” Trzeci Maja radością wiosenną wszystkich ludzi dziś w Polsce powitał, Sztandarami biało – czerwonymi umaiła się Rzeczpospolita Umaiły się też pierwszym kwieciem łąki, pola i w ogrodach …
