Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /home/virt1050/domains/zpobebelno.edu.pl/public_html/wp-includes/functions.wp-styles.php on line 90

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

    W dniu 4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024 tradycyjnie od udziału  w Mszy Świętej. Po przejściu do budynku szkoły odśpiewaliśmy hymn szkoły.

    Pan Dyrektor Jerzy Suliga na początek przywitał wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli, następnie przedstawił najważniejsze informacje dotyczące organizacji w tym roku szkolnym.

     Pan Dyrektor w imieniu własnym, uczniów i wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej im. W. Przybyszewskiego i Publicznego Przedszkola „Tęczowa Kraina” w Bebelnie, złożył serdeczne podziękowanie, wyrazy szczególnego szacunku i uznania za długoletnią pracę opiekuńczo – wychowawczo – dydaktyczną pani Annie Sulidze, która odchodzi na zasłużoną emeryturę. Pani Ania przepracowała w naszym przedszkolu 27 lat. Wcześniej pracowała w przedszkolu w Stanowiskach i w Koniecznie.

    Na koniec uczniowie udali się do sal lekcyjnych, gdzie spotkali się z wychowawcami.

   

Wszystkim uczniom i nauczycielom

życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym!