Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /home/virt1050/domains/zpobebelno.edu.pl/public_html/wp-includes/functions.wp-styles.php on line 90

Wycieczka do Kielc

 6 czerwca uczniowie klas I-IV byli na wycieczce w Kielcach. Pierwszym punktem programu było zwiedzenie Muzeum Zabawek i Zabawy. Obejrzeli zabawki od najstarszych do współczesnych. Dowiedzieli się jak dawniej robiono lalki i z jakich materiałów one powstawały. 

Następnie udali się do Parku Technologicznego. Uczestniczyli w warsztatach z programowania oraz obejrzeli wystawę w Centrum Energetycznym, która bardzo im się podobała. Mieli okazję obejrzeć film o źródłach energii oraz doświadczyć wielu rzeczy.  Produkowali prąd, wydobywali ropę, wiercili studnię, palili w piecu różnymi paliwami, zakładali miasto, a nawet uczyli się jak zatankować samochód. Mogli doświadczyć trzęsienia ziemi oraz przeżyć burzę. Czas, który był przeznaczony na zwiedzanie, minął bardzo szybko, a moglibyśmy spędzić tam jeszcze wiele godzin i nikt by się nie nudził.