Wyjazd na mecz piłki ręcznej do Kielc

13 grudnia uczniowie klasy VII i VI wraz z opiekunami udali się do Kielc na mecz piłki ręcznej PGE VIVE Kielce – KPR Legionowo. Kielczanie na pożegnanie 2017 roku w Hali Legionów zaprezentowali swoim kibicom kilka niezwykle widowiskowych akcji i ostatecznie zwyciężyli 40:17.

Tego wieczora na naszych uczniów czekało wiele atrakcji, ponieważ odbywało się podsumowanie akcji Szlachetna Paczka i z tej okazji zjechały do Kielc maskotki zaprzyjaźnionych klubów sportowych i nie tylko z województwa świętokrzyskiego. Po meczu PGNiG Superligi rozpoczął się „Dziki Mecz” z udziałem dzieci i zawodników PGE VIVE. Tuż przed meczem na boisku wylądowały w „deszczu maskotek” pluszowe zabawki, o których przyniesienie apelował kielecki klub. Nasi uczniowie również wzięli udział w tej szlachetnej zabawie. Następnie maskotki zostały zapakowane i przekazane Domów Dziecka.

Największą atrakcją wycieczki niewątpliwie była możliwość zdobycia autografów czołowych zawodników VIVE, a nawet zrobienie sobie z nimi zdjęcia.

Z Kielc wróciliśmy pełni wrażeń, z autografami, zdjęciami i klubowymi gadżetami.