Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /home/virt1050/domains/zpobebelno.edu.pl/public_html/wp-includes/functions.wp-styles.php on line 90

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

 

 

 

„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło,

wtedy dopiero wszystko się zaczyna…”

      Takie hasło przyświecało tegorocznym absolwentom naszej szkoły. Zanim jednak ich pożegnaliśmy, tradycyjnie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.
    O godzinie 9.00 odbyła się Msza Święta w intencji wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły w Bebelnie, którą odprawił ks. Kazimierz Salwa.
   Następnie o godzinie 10.00 Pan Dyrektor Jerzy Suliga przywitał wszystkich zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli na sali gimnastycznej w budynku szkoły.
     Uczniowie klasy ósmej przekazali sztandar uczniom klasy szóstej, która swoim występem pożegnała starszą klasę wręczając im słodki upominek oraz breloczek „na szczęście”.
      W dalszej części uroczystości klasa ósma zaprezentowała swoje pożegnanie wraz z fotorelacją z klas 0-8. Po wszystkim absolwenci podziękowali za wspólnie spędzone lata nauczycielom, wychowawcom, Panu Dyrektorowi, pracownikom szkoły oraz swoim rodzicom za trud włożony w ich wychowanie.
Jako zwieńczenie części artystycznej uczniowie klasy ósmej wraz z Panem Dyrektorem, wychowawczynią – Beatą Sobczyk i Panią Jolantą Jamróz zatańczyli Poloneza.
      Następnie odbyło się rozdanie świadectw uczniów klasy ósmej i nagród książkowych dla wszystkich wyróżnionych uczniów z klas I-VI.
   Rozdane zostały także nagrody za zwycięstwo w Świętokrzyskiej Międzyszkolnej Lidze Szachowej dla Kacpra Suligi i Jakuba Popczyka. Rozstrzygnięty został Wewnątrzszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach anglojęzycznych:
I miejsce – Patryk Krzysztofik z klasy VIII,
II miejsce – Izabela Rasztabiga oraz Gabriela Sobczyk z klasy VIII,
III miejsce – Julia Lesiak z klasy VI.
      Wręczone zostały także nagrody książkowe za zajęcie 2 miejsca w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju BRD dla drużyny w składzie: Nicola Żmuda, Szymon Grzesik, Jakub Szklarz, Milena Sufin i Jakub Matyga, a nagrodę za działalność w szkolnym kole wolontariatu otrzymała jego Przewodnicząca – Gabriela Sobczyk. Po tej uroczystości uczniowie klas I-VI udali się na spotkania z wychowawcami w swoich klasach.

 

Link do Poloneza