II Świętokrzyska Międzyszkolna Liga Szachowa 2021/2022 – turniej finałowy.

Uczestnicy II Międzyszkolnej Ligi Szachowej 2021/2022: Kacper Suliga (Bebelno) i Jakub Popczyk, którzy znaleźli się w gronie 25 najlepszych zawodników grupy C ( uczniowie klas VII-VIII), 18 czerwca, w Zespole Szkół Informatycznych w Kielcach rozegrali turniej finałowy.
      Kacper swoją szachową przygodę w tym roku szkolnym zakończył na czwartym miejscu, a Jakub-na osiemnastym. Oba miejsca traktujemy jako duży sukces chłopców. Sukcesem jest sam awans do grona najlepszych i możliwość brania udziału w turnieju finałowym.

Chłopakom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w przyszłych turniejach szachowych.