Warsztaty plastyczne. Słodkie ozdobne drobiazgi w koszyczku i na wielkanocnym stole.

W piątek ( 29.03.2019) spotkaliśmy się w naszej szkole na warsztatach plastycznych. Ze wszystkich klas zgłosiło się dziewiętnaścioro uczniów . Najmłodsi byli wspierani przez swoje mamy, dzięki czemu praca szła sprawnie.
Tym razem materiałem artystycznych zmagań było kruche ciasto i ciasto drożdżowe, a rzeczy które udało się stworzyć miały być nie tylko piękne, ale też smaczne.
Po trzech godzinach pracy nasz dorobek wyglądał imponująco.